Berlin Syndrome – zwiastun thrillera z Teresą Palmer!

Zapraszamy do zapoznania się ze zwiastunem filmu Berlin Syndrome w reżyserii Cate Shortland. Jest to klaustrofobiczny thriller opowiadający o młodej kobiecie, która ślepo podąża za swoim sercem (i innymi częściami ciała) do czegoś, co może okazać się jej zgubą.

https://www.youtube.com/watch?v=0-hrFC_Al7s

Zobacz również: Annabelle 2 – znamy oficjalny tytuł kontynuacji!

Gwiazdami produkcji są Teresa Palmer (Wiecznie żywy, Kiedy gasną światła) i Max Riemelt (Sense8). Scenariusz sporządził Shaun Grant, który oparł swój tekst na powieści autorstwa Melanie Joosten.

Opis filmu: Podczas wakacji w Berlinie, australijska fotografka, Clare, spotyka Andiego, charyzmatycznego, lokalnego mężczyznę. Pomiędzy rzeczoną dwójką od razu pojawia się uczucie. W taki właśnie sposób rozpoczyna się noc pełna pasji. Jednakże to, co z pozoru wygląda na zwykły romans, bardzo szybko przeobraża się w nieoczekiwaną i złowieszczą grę, gdy bohaterka budząc się rano odkrywa, iż została zamknięta przez swojego nowego partnera – ten z kolei udał się pracy. Powiedziecie, że to nic wielkiego, zwyczajna pomyłka? Tylko… Andi wcale nie ma zamiaru wypuścić swojej zdobyczy. Nigdy.

Vertical Entertainment wypuści film zatytułowany Berlin Syndrome do kin już 26 maja.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?