24-7 – Eva Longoria i Kerry Washington gwiazdami nowej komedii!

Eva Longoria (Gotowe na wszystko) i Kerry Washington (Skandal) zostaną gwiazdami filmu 24-7.Tak wynika z informacji przedstawionych na łamach portalu Deadline. Scenarzystką obrazu opisywanego jako komedia mającą miejsce w zakładzie pracy bohaterów jest Sarah Rothschild. Longoria razem z Benem Spectorem pochodzącym z jej firmy, UnbelieEVAble, jak również Washington za pośrednictwem Simpson Street wyprodukują omawiany projekt. Dzieło powstaje dla Universal Pictures. Sara Scott nadzorować będzie rozwój produkcji dla wspomnianej wytwórni, a Will Rack zrobi to samo dla UnbeliEVAble.

323387.1

Zobacz również: Zobacz zwiastun pierwszego filmu krótkometrażowego Neilla Blomkampa!

Longoria znana jest z roli Gabrielle Solis, bohaterki dramatu stacji ABC, Gotowe na wszystko, wyświetlanym od 2004 do 2012 roku. Aktorka otrzymała nominację do Złotego Globa oraz Nagrody Gildii Aktorów Ekranowych za swoje występy we wspomnianym powyżej serialu. Niedawno zagrała Anę Sofię Calderón w sitcomie stacji NBC zatytułowanym Telenovela. W tym roku pojawiła się również w serii Imperium jako Charlotte Frost. Longorię można było podziwiać ponadto w następujących produkcjach: Ciężkie czasy, Strażnik i Nawiedzona narzeczona.

Washington z kolei najbardziej jest znana z roli Olivii Pope w serialu stacji ABC zatytułowanym Skandal, który wyświetlany był w latach 2012-2017. Aktorka została nominowana do Nagrody Emmy, Gildii Aktorów Ekranowych, a także Złotego Globa. Washington widzowie mogli również podziwiać w wielkim przeboju 2012 roku, a mowa tutaj o Django. Aktorka pojawiła się też w Mr. & Mrs. Smith i Nominacji. Warto dodać, iż podkłada również głos za Natalie Certain w nadchodzącej wielkimi krokami animacji zatytułowanej Auta 3.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Kadr z serialu Telenovela

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?