Advertisement
Advertisement

The Little Hours – obsada na nowych plakatach promujących film!

Scenarzystą i reżyserem filmu The Little Hours jest Jeff Baena (Joshy, Life After Beth). Produkcja została oparta na powieści spod pióra Giovanniego Boccacio pt. Dekameron, w związku z czym łączy komediową obsadę ze średniowiecznym tłem. Przywitajcie zatem gwiazdy The Little Hours na nowych plakatach promujących to kontrowersyjne dzieło. Jak Wam się podobają?

1 1

1 2

1 3

1 4

1 5

1 6

Zobacz również: Aż do kości – Lily Collins w roli anorektyczki w nowym filmie Netflixa

The Little Hours przedstawi historię zakonnic o imionach: Alessandra (Alison Brie), Fernanda (Aubrey Plaza) i Ginevra (Kate Micucci), które prowadzą zwyczajne życie w pewnym klasztorze. Kolejne dni bohaterki poświęcają na monastyczną rutynę, szpiegowanie siebie nawzajem i zwymyślanie pracownikowi. Po szczególnie brutalnej sesji zniewagi, w której wyniku pracownik postanawia opuścić posiadłość, Ojciec Tommasso (genialny John C. Reilly) sprowadza nowo zatrudnionego Massetto (Dave Franco), młodego służącego, zmuszonego do ukrywania się przed swoim agresywnym lordem. Przedstawiony siostrom jako głuchoniemy, aby zniechęć je do wymyślania kolejnych wyzwisk, chłopak stara się utrzymać jego nowe schronienie, podczas gdy stłumiony żeński klasztor ulega erupcji, zmieniając się w prawdziwą trąbę powietrzną panseksualizmu, żądzy, nadużywania środków odurzających i niegodziwych biesiad.

W obsadzie The Little Hours znajdują się również: Molly Shannon, Fred Armisen, Jemima Kirke, Nick Offerman, Adam Pally, Jon Gabrus i Lauren Weedman.

Wytwórnia Gunpowder & Sky wypuści do kin znajdujących się na terenie Nowego Jorku i Los Angeles omawianą produkcję już 30 czerwca.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?