Emotki. Film – zobacz kilkuminutowy początek animacji przed jej oficjalną premierą!

Wytwórnia Sony Pictures Animation z okazji zbliżającej się premiery ich nowego dzieła pt. Emotki. Film, opublikowała jego cały początek w sieci! Zapraszam do oglądania! Myślicie, iż ta nietypowa animacja chwyci za serca widzów? A może okaże się prawdziwym niewypałem?

https://www.youtube.com/watch?v=hz_v1F9XUb4

Zobacz również: Christopher Nolan wyreżyseruje nowego Bonda?

Emotki. Film przedstawi niewidziany nigdy wcześniej świat smartphone’ów. Ukryte w aplikacji wiadomości jest Textopolis, czyli tętniące życiem miasto, gdzie mieszkają wszystkie Twoje ulubione emotikony mające jedynie nadzieję na to, że to właśnie je wybierzesz. W tym świecie każda z emocji ma tylko jeden wyraz twarzy, oprócz Gene’a (T.J. Miller), żywiołowy emocji, która urodziła się bez filtra, a co za tym idzie, może wyrażać różne uczucia. Zdeterminowany upodobnić się do pozostałych emotikon, bohater korzysta z pomocy swojego przyjaciela – Hi-5 (James Corden) i łamacza kodów – emotki Jailbreak (Ilana Glazer). Wspólnie wyruszają we wspaniałą app-godę przez różne aplikacje telefonu, z których każda charakteryzuje się dzikim oraz zabawnym światem, w celu znalezienia odpowiedniego dla Gene’a kodu. Jednakże, kiedy na horyzoncie pojawia się niebezpieczeństwo, los wszystkich emotek spoczywa w rękach tych nietypowych bohaterów. Czy uda im się uratować ich własny świat, zanim ten zostanie na zawsze skasowany?

Oryginalna obsada głosowa animacji składa się z następujących gwiazd: T.J. Miller – Gene, Patrick Stewart – Poop, Jennifer Coolidge – Mary Meh, James Corden – Hi-5, Maya Rudolph – Smiler, Rob Riggle – Lód, Jake T. Austin – Alex, Ilana Glazer – Jailbreak i Steven Wright – Mel Meh.

Emociia 1

Producentem filmu jest Michelle Raimo Kouyate (Kot w butachPoradnik pozytywnego myślenia). Animacja trafi do polskich kin 13 października 2017 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Sony Pictures Animation

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?