Narzeczony na niby – Piotr Stramowski i Julia Kamińska w polskiej komedii romantycznej

Rozpoczęto zdjęcia do nowej polskiej komedii romantycznej Narzeczony na niby w reżyserii Bartka Prokopowicza. Głównymi gwiazdami produkcji będą Piotr Stramowski i Julia Kamińska, podczas gdy wezmą w niej udział także Sonia Bohosiewicz, Piotr Adamczyk, Tomasz Karolak, Mikołaj Roznerski, Barbara Kurdej-Szatan, Dorota Kolak, Ewa Kasprzyk, Andrzej Grabowski i Janusz Chabior. 

Zobacz również: Anne Hathaway zostanie Barbie?

Narzeczony na niby to opowieść o związkowych perypetiach, które pokocha każdy, kto choć raz miał okazję zakochać się w niewalściwej osobie. Idealne życie z naszych marzeń, rzadko kiedy tak naprawdę jest idealne, a Ci którym oddajemy serca, niestety potrafią je czasem łamać. Gdy któregoś dnia życie Kariny zamienia się w pasmo niepowodzeń, w końcu postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i podkolorować rzeczywistość. Niestety uruchomiony festiwal kłamstw wymyka się jej spod kontroli, doprowadzając do wielu przezabawnych sytuacji. W konsekwencji wszyscy bohaterowie filmu, będą musieli zrobić porządek zarówno w życiu, jak i sercach.

Scenariusz filmu jest autorstwa Katarzyny Sarnowskiej i Katii Priwieziencew. Film w kinach na początku 2018 roku.

źródło: Film WP / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe/Hubert Komerski

Redaktor prowadzący działu recenzji filmowych

Od 2015 w Movies Room, od 2018 odpowiedzialny za działalność działu recenzji filmowych. Uwielbia Wesele Smarzowskiego, animacje Pixara i Breaking Bad. A, no i zawsze kiedy warto, broni polskiego kina.

Kontakt pod l.kolakowski@moviesroom.pl

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?