Chuck Norris przeżył dwa zawały w ciągu 45 minut!

Pewnie tego typu news zabrzmi jak kolejny żart o aktorze, jakich internet i inne media stworzyły już miliardy. Jednak w tym przypadku aktorowi oraz jego rodzinie na pewno nie było do śmiechu. Portal radaronline podaje bowiem, że niewiele ponad miesiąc temu aktor przeżył zawał serca. Najpierw jeden, a potem drugi, który nastąpił jakieś 45 minut po tym pierwszym. 

Zobacz również: Powstanie film o Jokerze! Nie wystąpi w nim Jared Leto! Scorsese producentem!

Jako że gwiazdor ma już 77 lat, tego typu informacje brzmią groźnie, jednakże jak zapewnia informator wspomnianego serwisu aktor jest w bardzo dobrej kondycji fizycznej, dlatego tego typu problemy sercowe, które zabiłyby pewnie większość ludzi w jego wieku, Strażnikowi teksasu nie dały rady. Do wydarzeń doszło 16 lipca w stanie Nevada. Pierwszy zawał miał miejsce pod prysznicem w hotelu, natomiast drugi w szpitalu, gdzie przetransportowano gwiazdora. Obydwa ataki miało dzielić jakieś 45 minut. Po dwóch zawałach Norris został przetransportowany helikopterem do kliniki w Reno, skąd o wszystkim poinformowano jego żonę, Genę O’Kelley, a ta wraz z resztą rodziny przerwała 9-godzinną drogę do domu by już 17 lipca być przy mężu.

źródło: Radaronline.com / ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Niezniszczalni 2

Redaktor prowadzący działu recenzji filmowych

Od 2015 w Movies Room, od 2018 odpowiedzialny za działalność działu recenzji filmowych. Uwielbia Wesele Smarzowskiego, animacje Pixara i Breaking Bad. A, no i zawsze kiedy warto, broni polskiego kina.

Kontakt pod l.kolakowski@moviesroom.pl

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?