Allen Leech dołącza do obsady Bohemian Rhapsody!

Aktor Allen Leech, znany z Gry tajemnic, wcieli się w postać Paula Prentera – menedżera Freddiego Mercury’ego w filmowej biografii zespołu Queen. Menedżer był początkowo przyjacielem Mercury’ego, jednak z czasem go zdradził i sprzedał gazetom informacje z życia swojego podopiecznego. 

Wiadomo już, że w rolę Freddiego wcieli się Rami Malek. W obsadzie pojawią się także: Gwilym Lee jako Bran May, Ben Hardy jako Roger Tayor oraz Joe Mazzello jako John Deacon. Reżyserem został Bryan Singer, który wyreżyserował również film Podejrzani. Jednym z producentów wykonawczych jest znany aktor Robert de Niro. Za scenariusz odpowiada Anthony McCarten.

Gitarzysta (a zarazem jeden z producentów muzycznych) Brian May podzielił się na Twitterze zdjęciem z planu zdjęciowego, które ukazuje odtworzoną scenę z charytatywnego koncertu Live Aid z 1985 roku. Zobacz poniżej, jak wygląda ta scena!


 Zobacz więcej: Rami Malek zagra Frediiego Mercury’ego w filmie biograficznym Bohemian Rhapsody

Premiera Bohemian Rhapsody planowana jest na Boże Narodzenie 2018 roku. 

Źródło: deadline.com/ Ilustracja wprowadzenia: Mateiały prasowe

Redaktor

Interesuję się literaturą i filmem. Sięgam po różnorodne gatunki, najczęściej po skandynawskie kryminały (Kurt Wallander, Harry Hole). Fanka Harry'ego Pottera i Sherlocka Holmesa.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?