Pikachu przemówił ludzkim głosem! Widzowie nowego filmu Pokemon w szoku!

Kilka dni temu odbyła się w USA anglojęzyczna premiera filmu Pokemon the Movie: I Choose You. Dzięki nagraniu jednego z widzów dowiadujemy się, że po raz pierwszy w historii marki Pokemon jej najbardziej znany pupil – Pikachu przemówił ludzkim głosem! W tym momencie widownia nie ukrywała swojego zdziwienia i lekkiej irytacji. No może nie lekkiej bo w tłumie słychać o wiele gorsze słowa od „No niee…”. Zobaczcie sami! 

https://www.youtube.com/watch?v=d6YkGejS6IM&t=4s

„To dlatego…  dlatego, że zawsze chcę być z tobą” – powiedział Pikachu do Asha. Według niektórych powyższa scena jest już uważana za świętokradztwo, według innych to niesamowicie wzruszający i sentymentalny moment. Wielu fanów twierdzi jednak, że słowa wypowiedziane przez elektryczną mysz były tylko i wyłącznie złudzeniem rannego bohatera.

Premiera filmu w Polsce nie została zaplanowana.

Źródło: ScreenRant, YouTube | Ilustracja główna: Pokemon Company

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?