Evengeline Lily zapowiada zupełnie inne MCU po Avengers 4!

W ostatnim czasie coraz więcej wiemy o przyszłości Marvel Cinematic Universe. Dodatkową osobą, która się o niej wypowiedziała, była odtwórczyni roli The Wasp, Evangeline Lily, w rozmowie z Vanity Fair:

Gdy pomyślałam o kierunku, w jakim zmierza Infinity War, poczułam pewne deja vu związane z serialem Lost. Zbliżamy się do 4. sezonu Lost, gdzie wszystko ma się zmienić i można powiedzieć, że stracicie pewny grunt w historii. I [Ant-Man i the Wasp] będą mieli w tym aktywną rolę.

Szczerze mówiąc, gdyby nie świadomość, że mamy Kevina [Feige] w roli sternika, byłabym bardzo, bardzo poddenerwowana na myśl o stracie tych wszystkich postaci, które przetarły szlaki dla takich osób jak the Wasp. Gdy poinstruował mnie, co się dzieje w Infinity War, uświadomiłam sobie, że wchodzimy w kolejną fazę. Kolor tej fazy może być już dostrzeżony poprzez filmy takie jak Ant-Man, Strażnicy Galaktyki czy Thor: Ragnarok. Bardziej zabawna, barwna rzeczywistość, w którą właśnie powoli wkraczamy.

Zapewne nie każdy film będzie w charakterze Thor: Ragnarok, ale widać wyraźnie, że rzeczywiście czeka nas sporo zmian.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?