Sarsa spełniła marzenie i zadebiutowała w dubbingu. Mikołaj i Spółka od piątku w kinach

Wokalistka Marta Markiewicz, szerzej znana jako Sarsa, zadebiutowała rolą dubbingową w filmie familijnym Mikołaj i Spółka. Autorka przeboju Naucz mnie podkłada głos pod Śnieżynkę, w którą w oryginale wciela się francuska gwiazda Audrey Tautou. W materiale udostępnionym przez dystrybutora Kino Świat zaprezentowano nowe fragmenty filmu w polskiej wersji językowej oraz krótki wywiad z Sarsą oraz Wojciechem Malajkatem.

https://www.youtube.com/watch?v=fl7pwxnkcGc

Reżyserem oraz odtwórcą głównej roli Świętego Mikołaja jest Alain Chabat (Astetrix i Obelix: Misja Kleopatra). Na ekranie partnerują mu Audrey Tautou (Amelia) i Golshifteh Farahani (Paterson, Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara). W polskiej wersji językowej filmu usłyszymy głosy: Wojciecha Malajkata, znanego najmłodszej widowni z ról Kota w butach ze Shreka i Mańka z Epoki Lodowcowej, który tym razem zaczaruje widownię jako prawdziwy Święty Mikołaj oraz Sarsy – debiutującej w dubbingu popularnej piosenkarki, która przemieni się w Śnieżynkę.

Zobacz również: Najlepsze prezenty na Mikołaja. Polecamy upominki na na Mikołajki!

https://www.youtube.com/watch?v=PAOxK92KLXo

Opis filmu: Te święta miały być jak każde inne – wesołe, ciepłe i oczywiście pełne prezentów wysypujących się spod choinki. Nagle jednak okazało się, że może nie być ich wcale! Nikt nie chciałby znaleźć się w stroju Świętego Mikołaja, który tuż przed Wigilią dowiaduje się, że wszystkie jego elfy zachorowały i nie pomogą mu zapakować nawet połówki najmniejszego z prezentów. Najsłynniejszy brodacz świata musi czym prędzej wezwać zaprzęg najdzielniejszych reniferów, chwycić lejce i pomknąć magicznymi saniami na poszukiwanie lekarstwa, które uzdrowi jego pomocników… i uratuje tegoroczne Święta. Na swojej drodze spotyka zakręconą rodzinę, która pomoże Mikołajowi w jego szalonej misji. Gwiazdka tuż tuż – liczy się każda sekunda!

Mikołaj i Spółka trafi do polskich kin 6 grudnia, czyli w Mikołajki.

Źródło: youtube.com / ilustracja wprowadzenia: kadr z youtube

Zastępca redaktora naczelnego

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?