Advertisement
Advertisement

Jeremy Renner potwierdzony na Avengers 4!

Wiele mówiło się o braku Hawkeye’a w zwiastunie Avengers: Wojna bez granic. Mogłoby się wydawać, że doszło do znanej w kinie sytuacji, gdy sama nieobecność (ewentualnie obecność znikoma) w materiałach promocyjnych jest już swego rodzaju spoilerem i Clint Barton dość szybko zostanie zgładzony. A jednak bracia Russo mają go w planach jeszcze co najmniej na kolejną część. 

Sam zainteresowany potwierdził to na swoim Instagramie, umieszczając dość sugestywny wpis:

 

Costume on point today … what do you think? ? #hawkeye #infinitywars #marvel #nevermiss #? #avengers

Post udostępniony przez Jeremy Renner (@renner4real)


Podejrzenia o szybszą śmierć właśnie tej postaci nie były, szczerze powiedziawszy, bezpodstawne. Wiele wskazuje na to, że w takiej nawałnicy, jaką jest Wojna bez granic, przynajmniej jeden Avenger padnie na polu bitwy. A nie ma co ukrywać, że obok Czarnej Wdowy to właśnie Hawkeye ma najmniej argumentów bojowych na ocalenie. Cóż, cieszmy się z oglądania superherosów MCU – w ten czy inny sposób w 2018 całkiem spora ich ilość może kopnąć w kaledarz. 

Źródło: screenrant.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?