Andy Serkis chce w przyszłości dostać rolę Iron Mana

Andy’ego Serkisa znamy przede wszystkim, jako aktora kreującego postaci za pomocą technologii motion capture. To on stworzył pamiętne role Golluma, King Konga, Caesara czy Snoke’a. A przecież zdarza mu się od czasu do czasu pojawić na ekranie „we własnej osobie”, tak jak ma to miejsce w przypadku nadchodzącego widowiska Marvela Czarna Pantera. Brytyjski aktor zdradził, że spośród wszystkich postaci w uniwersum marzy mu się rola Iron Mana. Od dekady z powodzeniem odgrywa nią Robert Downey jr., ale nie należy zapominać, że zdarza mu się głośno wspominać o potencjalnym odejściu z serii.

Właściwie, to zawsze chciałem zagrać Iron Mana. Uważam go za świetną postać. Chciałbym wcielić się w niego następnym razem, jak będą robić je na nowo.

serkis iron man marvel

Zobacz również: Michael Jai White zapowiada powrót Black Dynamite!

Natomiast najnowszym filmem Marvela z udziałem Andy’ego Serkisa będzie Czarna Pantera, w którym po raz drugi wcieli się w postać złoczyńcy Ulyssesa Klawa. Czarna Pantera to solowa opowieść o T’Challi, który po wydarzeniach z Kapitana Ameryki: Wojny bohaterów powraca do Wakandy, aby stać się królem. Jednakże na radarze zaczynają pojawiać się kolejni wrogowie. W związku z tym T’Challa jednocześnie jako król i Czarna Pantera zostaje wystawiony na próbę, a co za tym idzie, wciągnięty w konflikt, który stanowi niebezpieczeństwo dla całego świata.

Premiera Czarnej Pantery już 14 lutego 2018 roku.

Źródło: cbr.com / ilustracja wprowadzenia: Marvel

Zastępca redaktora naczelnego

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?