Tomb Raider – 50 zdjęć oraz międzynarodowy plakat!

Wytwórnie Warner Bros. Pictures i Metro-Goldwyn-Mayer Pictures opublikowały ponad 50 zdjęć promujących reboot Tomb Raidera! Okazałą galerię znajdziecie poniżej wraz z międzynarodowym plakatem widowiska!

  • Fotosy:

0yRR9vzT o

1WLMbtLG o

4iTgVWlT o

5ivlvPqz o

5NovDvas o

7PEsBtHP o

8qBC8b69 o

9QbflVAy o

22i1Wzll o

73RevjAA o

asHVkSbX o

c6OJScET o

CI1zBIjN o

CuTcEbYd o

dlbtMllo o

DUP93fdo o

DySOXyGW o

eyc7pARf o

f6S59UOF o

FFdLNpXc o

Fh0O7Ztw o

FjGMdSMc o

FORWeeqz o

fp0CLyi8 o

Fvnr71Wr o

Fxh8EfKQ o

ib0xVpT3 o

J9H2siA1 o

ktoZ7HgK o

LM3atlU9 o

nsMbat3l o

NVJqVtiw o

o7vP7sFY o

opzjBRtG o

pvGNRq4f o

RGonJ7Ld o

rwxE1kkz o

t2OlbAnY o

t65LDiNQ o

Tasp7kaG o

teHwO9Ib o

tqh0hG7U o

Tu9SPCiF o

V0DdKZ1Q o

VxsX0vnB o

wE9n4Mkr o

Wv26nVCd o

ybc8TVvp o

YfOBuIu8 o

ZKkbeCOR o

zlVSci47 o

ZUiIoRjN o

ZYr40RR4 o

  • Międzynarodowy plakat:

aFFSTlMD o

Zobacz również: Nie żyje Emma Chambers. Aktorka wcielająca się w Alice Tinker miała 53 lata

Opis dystrybutora (kino): Lara Croft to niepokorna córka ekscentrycznego podróżnika, który zniknął, gdy dziewczyna miała kilkanaście lat. Teraz, jako 21-letnia kobieta, podąża własną ścieżką, odmawiając spełnienia woli ojca, który chciał dla niej spokojnego życia. Zostawia wszystko za sobą i udaje się w ostatnie znane miejsce jego pobytu. Poszukując śladów, musi odnaleźć osławiony grobowiec na mitycznej wyspie u wybrzeży Japonii. Jeśli nie przezwycięży własnych lęków, może nie przeżyć niezwykle niebezpiecznej wyprawy. Jak wiele poświęci, by poznać tajemnicę zniknięcia ojca i zyskać miano tomb raidera?

Scenariusz do produkcji sporządziła Geneva Robertson-Dworet. Nowy Tomb Raider oparty został na popularnej, chwalonej przez krytyków i odnoszącej niemałe sukcesy serii. Opowiada ona o przygodach pewnej arystokratycznej damy, będącej zapalonym archeologiem. Pierwotnie wydany w 1996 roku przez londyńską firmę produkującą gry wideo, Eidos, Tomb Raider stał się jedną z najbardziej pamiętnych i przełomowych serii gier wideo w całej historii omawianej branży. Niedawno powstał reboot tej kultowej sagi, przedstawiający początki słynnej pani archeolog. Pierwsza gra z tej serii została wydana w 2013 roku i sprzedała się w 5 milionach kopii. Druga z kolei, zatytułowana Rise of the Tomb Raider, która pojawiła się na sklepowych półkach w 2015 i dostępna jest obecnie na Xbox One, Xbox 360 i PC, powtórzyła sukces poprzedniczki, dając nadzieję na następną część. Czekacie?

Warto dodać, że wytwórnia Paramount Pictures zrealizowała jakiś czas temu dwa filmy dość luźno nawiązujące do omawianej serii. Są nimi Lara Croft: Tomb Raider i Lara Croft Tomb Raider: Kolebka życia. W obu tytułową heroinę zagrała Angelina Jolie.

Norweski reżyser Roar Uthaug kojarzony jest w przemyśle filmowym przede wszystkim z docenionego przez krytyków katastroficznego obrazu zatytułowanego Fala. Mimo iż produkcja nie przeszła przez ostateczną selekcję, to należy wspomnieć, iż była jednym z kandydatów w walce o Oscary!

W obsadzie omawianego projektu znajdują się: Alicii Vikander, Dominic West, Walton Goggins i Daniel Wu. Polska premiera Tomb Raidera przewidziana jest na 6 kwietnia 2018 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Warner Bros. Pictures

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?