Czy to Ant-Man na plakacie Avengers? Hawkeye’a dalej ani śladu

Z powodu absencji Ant-Mana i Hawkeye’a w materiałach promujących Avengers: Wojna bez granic wielu fanów pyta gdzie są i czy zobaczymy ich w kwietniowym widowisku Marvela. Okazuje się, że ten pierwszy najprawdopodobniej odnalazł się na wypuszczonym niedawno IMAX-owym plakacie filmu. Dociekliwi internauci dopatrują się na nim Scotta Langa trzymającego się rękawicy Thanosa. Tajemnicą pozostaje informacja, czy jest to tylko zabawa z fanami czy faktycznie Paul Rudd wcieli się w filmie w superbohatera zmniejszającego się do rozmiaru mrówki. W końcu nieznane są nam najnowsze losy postaci, gdyż akcja nadchodzącego obrazu Ant-Man i Osa rozgrywać ma się przed Wojną bez granic.

 

Seen this floating around, @imax.movies fill us in? 😀 #infinitywar #antman

Post udostępniony przez Bosslogic (@bosslogic)


 

Co ciekawe, Ant-Mana użytkownicy internetu widzą również w innej lokalizacji na plakacie.


 

Zobacz również: Guardians of the Galaxy – Rosjanie szykują odpowiedź na Strażników Galaktyki?

Avengers: Wojna bez granic z pewnością pojawią się: Robert Downey Jr., Chris Evans, Mark Ruffalo, Scarlett Johansson, Chris Hemsworth, Tom Hiddleston, Anthony Mackie, Sebastian Stan, Paul Bettany, Elizabeth Olsen, Chadwick Boseman, Sebastian Stan, Don Cheadle, Chris Pratt, Dave Bautista, Zoe Saldana, Pom Klementieff, Benedict Cumberbatch, Benedict Wong, Sean Gunn, Tom Holland, Paul Rudd i Josh Brolin.

Anthony i Joe Russo wyreżyserowali projekt, którego produkcją zajął się Kevin Feige. Louis D’Esposito, Victoria Alonso, Michael Grillo i Stan Lee kolejny raz sprawdzili się w roli producentów wykonawczych. Z kolei Christopher Markus i Stephen McFeely sporządzili scenariusz.

Avengers: Wojna bez granic pojawią się w polskich kinach już 26 kwietnia 2018 roku.

Źródło: screenrant.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Zastępca redaktora naczelnego

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?