Niepokojący wpis na Twitterze Stana Lee

Nie od dziś wiadomo, że ten gigant świata Marvela ma niemałe kłopoty. Poza coraz gorszym stanem zdrowia – co w wieku 95 lat nie powinno akurat nikogo specjalnie dziwić – głośno jest również o oskarżeniach pod jego adresem w sprawie molestowania seksualnego. Ostatnio zaś na jego koncie na Twitterze pojawił się wpis, w którym pan Lee w dość niepokojącym tonie napisał, że dotychczasowe wpisy z jego kont w mediach społecznościowyc nie należyały do niego:


To, że Stan Lee nie prowadził swoich kont, samo w sobie nie jest specjalnie dziwne – w końcu wiele gwiazd czy celebrytów również nie przykłada ręki do działań na własnych profilach. Bardziej za to zwraca uwagę fakt, że prawdopodobnie ikona komiksów nie miała specjalnego wyboru w tej kwestii.

Źródło: Twitter / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?