355 – Zmieniony termin premiery

Niestety z powodu wciąż trwającej pandemii COVID-19, kolejne filmy zobaczymy z opóźnieniem. Tym razem musimy dłużej poczekać na najnowszą produkcję z Jessica Chastain. Studio Universal ogłosiło nową datę premiery szpiegowskiego filmu 355.

Najnowszy kobiecy thriller 355, zobaczymy dopiero w styczniu 2022 roku. Pierwszą zapowiedź thrillera szpiegowskiego w reżyserii Simona Kinberga pojawiła się w 2018 roku. W rolach głównych zobaczymy takie aktorki jak: Diane Kruger, Penélope Cruz, Lupite Nyong’o, Bingbing Fan oraz Jessice Chastain, która również odpowiada za produkcję filmu. Natomiast znacznie mniejszą część męską obsady filmu stanowią Sebastian Stan oraz Edgar Ramirez.

Zobacz również: Fanastyczne Zwierzęta 3 – Mads Mikkelsen oficjalnie nowym Grindelwaldem

Niestety wszyscy fani, którzy czekają na ekipę Kruger, Cruz, Fan, Chastain, Nyong’o na dużym ekranie, będą musieli poczekać. Studio Universal zdecydowało się o przeniesieniu premiery filmu ze stycznia 2021 na styczeń 2022.

Panująca epidemia COVID-19, spowodowała olbrzymi chaos w kinematografii. Nie pewna sytuacja, dotycząca funkcjonowania kin powoduje zmianę strategii studiów. Warner Bros ogłosiło, że Wonder Woman 1984  będzie miała zarówno swoją premierę na HBO Max jak i w kinach. Intersujący jest fakt, że Universal nie zdecydowało się na premierę 355 w serwisach streamingowych, tylko w dystrybucji kinowej. Miejmy nadzieję, że kryzys spowodowany COVID-19 w 2022 roku się zakończy.

Thriller 355 to historia szpiegowska. Agenci z różnych stron świata jednoczą się, aby udaremnić plan najemnika, który jest w posiadaniu ściśle tajnej broni.


Źródło: screenrant.com/ Ilustracja wprowadzająca: Kadr z filmu 355

Stały współpracownik

Entuzjastka literatury i kina. Wielbicielka odkrywania nowych seriali oraz filmów. Poza tym ogromna fanka Formuły 1 i Disneya

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?