Advertisement
Advertisement

Anthony Mackie ujawnia różnicę między Leo a Falconem

Anthony Mackie porównał swoją postać w W strefie wojny do Falcona w niedawnym wywiadzie. Gwiazda Marvel Studios spotkała się z Inverse, aby omówić film i zapowiedzieć niektóre z nowości z Falcon i Zimowy Żołnierz.

Teraz Mackie nie jest obcy w filmach akcji, więc to nic wielkiego. Ale cybernetyczna historia Leo na Netfliksie wyraźnie oddziela go od Sama Wilsona w fascynujący sposób. Jedną z najbardziej ujmujących części jego walki u boku Kapitana Ameryki i Thora jest to, że Sam jest w zasadzie facetem z fajnym szybowcem i dronem. Nic więcej. Tak więc bycie tym silnie ulepszonym super żołnierzem, który może wykonywać sekwencje walki w stylu Johna Wicka, to zupełnie inna gra. Wilson przyznaje się do tego po zapytaniu.

Leo wychodzi i wpływa na zmianę. Sam, przychodzi do niego, a potem reaguje. W rzeczywistości Sam ma szarą strefę. Patrzysz na Sama Wilsona i nie ma tam dokładnie dobrych i niezupełnie złych, ale jest miejsce pomiędzy, w którym każdy wygrywa.

Zobacz także: Ant-Man i Osa: Quantumania – film zabierze nas do Królestwa kwantowego?

Falcon i Zimowy Żołnierz przedstawi widzom losy obu bohaterów po wydarzeniach z Avengers: Koniec gry. Jednym z ich antagonistów będzie John Russell (Wyatt Russell), „państwowy” heros-następca Kapitana Ameryki. Jego twórcą jest Malcolm Spellman, a za reżyserię odpowiada Kari Skogland. Sebastian Stan, Emily VanCamp i Daniel Brühl ponownie zaś wcielają się w role Bucky’ego Barnesa, Sharon Carter i Barona Zemo.

Premiera zaplanowana została na 19 marca 2021 roku w serwisie Disney+. Serial z 4. fazy MCU liczyć będzie 6 odcinków. Budżet wyniósł 150 milionów dolarów.


Źródło: ComicBook, ilustracja wprowadzenia: Kadr z filmu Avengers: Koniec gry

Dziennikarz

Geek, student, audiofil. Zbieram komiksy i płyty winylowe. Poza filmami, kocham także muzykę. Wierny fan X-Men, Scarlett Johansson, Elizabeth Olsen czy Anyii Taylor-Joy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?