Advertisement
Advertisement

Armia Umarłych – Oto nowy zwiastun filmu!

Armia Umarłych to najnowsze dzieło Zacka Snydera, twórcy takich filmów jak Liga Sprawiedliwości, 300 czy Człowiek ze stali. Dziś otrzymaliśmy oficjalny zwiastun.

Powrót Zacka Snydera do gatunku zombie wygląda na to, że będzie to piekło dobrej zabawy. Potwierdzono także, że film pojawi się na Netflix, już 21 maja. Zwiastun jest dość krótki i daje nam wyobrażenie świata po pladze zombie. Możemy również wywnioskować z niego to, że akcja będzie dziać się w Las Vegas.

Zobacz również: Bliskie spotkanie z obsadą serialu Netflix Plemiona Europy

W zwiastunie między innymi możemy odnaleźć zabawne odniesienia, między innymi zobaczyliśmy zombie Elvisa. Prawdopodobnie takowych odniesień zobaczymy o wiele więcej. Ten zwiastun świetnie radzi sobie z pokazaniem nam, co ma nadejść, i wspaniale jest widzieć, że Snyder wraca do horrorów.

Po wyboistych wojażach z filmami superbohaterskimi Zack Snyder powraca do tematyki zombie. W swoim fabularnym debiucie (Świt żywych trupów z 2004 r.) przedstawił światu, że żywe trupy potrafią też szybko biegać. Armia umarłych nie będzie już tak kameralnym filmem jak remake klasyka Romero, bo budżet wynosi ok. 90 mln. dolarów i zapowiada się na pełnoprawny film akcji, w którym grupka najemników będzie dokonywać napadu na kasyno w czasie epidemii zombie. Znając reżysera, nie zabraknie również efektownych scen w slow-motion.


Źródło: YouTube/ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Dziennikarz

Geek, student, audiofil. Zbieram komiksy i płyty winylowe. Poza filmami, kocham także muzykę. Wierny fan X-Men, Scarlett Johansson, Elizabeth Olsen czy Anyii Taylor-Joy.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?