Advertisement
Advertisement

Avatar 2 – Cameron potwierdza, że nakręcił już cały sequel!

Wygląda na to, że prace na planie filmowym kontynuacji jednego z większych komercyjnych hitów w historii kina rzeczywiście przynoszą zamierzony skutek.

Wbrew wielu, po trzech latach James Cameron ukończył sceny do jednego ze swoich kluczowych filmów. Przez praktycznie dwie trzecie tego czasu działano nad scenami motion capture, by w roku 2019 uderzyć już z bardziej tradycyjnymi ujęciami. Oczywiście pandemia koronawirusa pokrzyżowała wiele planów, jednak najwyraźniej nie aż tak, jak się wydawało. Zwłaszcza, że podobno bliskie skończenia są już zdjęcia do Avatara 3.

Fot. Kadr z filmu Avatar

Zobacz również: Avengers: Koniec gry – Mściciele jedzą posiłek na jednym z kadrów!

Szczegóły produkcji wciąż otoczone są tajemnicą (a zarazem wieloma plotkami). Przypuszcza się, że dalsze sequele mogą stworzyć cztery indywidualne wizje Pandory, które razem stworzą epicką sagę. Seria Avatar może stać się perełką w twórczości Camerona, nad którą spedził ostatnie kilka lat.

Avatar 2 wystąpią: Sam Worthington, Zoe Saldana, Sigourney Weaver, Michelle Yeoh, Kate Winslet i Oona Chaplin. Premiera w 2022 roku.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Avatar

samsung

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?