Avengers: Koniec gry – bracia Russo potwierdzają, że Kapitan Ameryka i Red Skull spotkali się na Vormirze

Uwaga: w tekście omawiany jest spoiler związany z filmem Avengers: Koniec gry. Jeżeli interesuje Cię poniższa informacja, a z jakiegoś powodu jeszcze nie byłeś na filmie, przynajmniej póki co zaprzestań lektury.

I kolejna porcja wyjaśnień ze strony reżyserów najnowszej części Avengers. Tym razem chodzi o wydarzenia związane ze swojego rodzaju epilogiem Końca gry.

Kiedy Thanos został wreszcie pokonany, a poświęcenie Starka odpowiednio uczczone, pozostała już tylko jedna ważna misja. Steve Rogers wyruszył w przeszłość, by oddać Kamienie Nieskończoności w należne miejsca w czasie. Bracia Russo potwierdzili zaś, że jednym z ważnych przystanków dla niego była konfrontacja z niegdyś śmiertelnym wrogiem, Red Skullem.

Musiał w końcu spotkać Red Skulla. Nikt nie wie, jakimi zasadami rządzi się oddawanie Kamienia Duszy. Znając jednak Red Skulla, nie było raczej szanse na „zwrot pieniędzy” – w ostatnim zdaniu Joe Russo ewidentnie w subtelny sposób odnosi się tutaj do możliwości wskrzeszenia Gamory czy Czarnej Wdowy.

Red Skull

Fot. Materiały prasowe

Zobacz również: Avengers: Koniec gry – twórcy potwierdzają jedną z teorii na temat linii czasowych

Chcielibyście zobaczyć spotkanie tych dwóch postaci na ekranie?

Avengers: Koniec Gry to zwieńczająca 22 połączone ze sobą filmy w ramach MCU oraz czwarta odsłona cross-overowej sagi Avengers. W zeszłorocznym Avengers: Wojna bez granic tytułowa grupa superbohaterów stawiła czoła Thanosowi. Herosi mieli na celu udaremnienie planu złoczyńcy polegającego na wymazaniu połowy populacji wszechświata za pomocą kamieni nieskończoności. Niestety, pomimo starań herosów, złoczyńca zebrał wszystkie artefakty i co za tym idzie, spełnił swoje marzenie o perfekcyjnej równowadze w kosmosie. Przerzedzona ekipa Mścicieli  postanawia raz jeszcze zmierzyć się z potężnym Thanosem.

Aktualna obsada widowiska składa się z następujących gwiazd: Robert Downey Jr., Chris Evans, Mark Ruffalo, Scarlett Johansson, Chris Hemsworth, Jeremy Renner, Don Cheadle, Bradley Cooper, Danai Gurira, Paul Rudd, Brie Larson, Karen Gillan i Josh Brolin. Za reżyserię odpowiadają Joe i Anthony Russo, a scenariusz przygotowali Christopher Markus i Stephen McFeely. Film trwać będzie około trzy godziny.

Premiera superprodukcji nastąpiła 25 kwietnia. Dzień wcześniej pojawiły się też pokazy przedpremierowe.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: Marvel Studios

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?