Bad Boys 3 – Vanessa Hudgens i inni dołączają do obsady sequela klasyka akcji!

Możecie ze zdumienia zamknąć buzię po przeczytaniu tytułu newsa, ponieważ to całkowita prawda. Vanessa Hudgens razem z Alexanderem Ludwigiem i Charlesem Meltonem właśnie dołączyli do Willa Smitha oraz Martina Lawrence’a w wysoce oczekiwanym filmie pt. Bad Boys for Life. Informacją podzielił się ze światem portal Variety.

Bad Boys

Fot.: Columbia Pictures

Zobacz również: Filmowa adaptacja Uncharted traci reżysera!

W trzeciej części kultowej serii akcji Bad Boys, Hudgens, Ludwig i Melton wcielą się w owoczesną, wysoce wyspecjalizowaną jednostkę policyjną, która zderzy się ze oldskulową gwardią zespołu tytułowych złych chłopców. Zatem, kto tym razem stawi czoła nowemu niebezpieczeństwu i położy kres przestępstwom na ulicach Miami?

Oficjalnie, szczegóły na temat fabuły powstającego widowiska są trzymane pod ścisłą tajemnicą. Jednakże możemy liczyć na to, że co nieco informacji wpadnie do sieci, gdy już ruszy produkcja dzieła. Będzie mieć to miejsce w przyszłym miesiącu. Premiera filmu przewidywana jest na 17 stycznia 2020 roku.

Pierwsze dwie części filmu wyreżyserował Michael Bay. Najnowszą odsłonę serii nakręcą Adil El Arbi i Bilall Fallah na podstawie scenariusza Petera Craiga, Joe’a Carnahana i Chrisa Bremmera.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Columbia Pictures

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?