Benedict Cumberbatch Frankensteinem w darmowych transmisjach National Theatre Live!

W okresie epidemii wiele centrów rozrywkowych w miarę swoich możliwości musiało przerzucić się na bytowanie tylko w Internecie. Teraz pojawia się z tego tytułu kilka ciekawych inicjatyw. Jeżeli chodzi o końcówkę tego miesiąca, szczególnie ciekawa wydaje się właśnie ta.

Benedict Cumberbatch u boku Johnny’ego Lee Millera występują wspólnie w teatralnej adaptacji powieści Mary Shelley Danny’ego Boyle’a, naprzemiennie grając Frankensteina oraz jego twórcę. Na kanale Youtube już za kilka dni z inicjatywy National Theatre Live pojawią się dwie wersje spektaklu ze wspomnianymi aktorami – konkretnie 30 kwietnia oraz 1 maja.

Zobacz również: Spider-Man 3 – premiera przełożona, przesuwając sąsiednie filmy MCU

Co więcej, od 8 maja Ralph Fiennes oraz Sophie Okendo wystąpią sztucę pt. Antoniusz i Kleopatra.

Źródło: National Theatre Live / Ilustracja wprowadzenia:  National Theatre / Catherine Ashmore

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?