Birds of Prey – zdjęcia z planu z postacią Ewana McGregora

Pojawił się nowy zestaw zdjęć, na których możemy zobaczyć, jak Czarna Maska, gangster, w którego wciela się McGregor, znajduje się w jednej scenie z Harley Quinn i Cassandrą Cain.

Zobacz również: Shazam! – nowy zwiastun pokazuje, jak to jest być superbohaterem!

Margot Robbie ponownie wcieli się w lubianą przez rzesze fanów komiksów DC Harley Quinn, którą to zaprezentowała światu w filmie Legion Samobójców. Na srebrnym ekranie będą jej towarzyszyć następujące gwiazdy: Mary Elizabeth Winstead (Huntress), Jurnee Smollett-Bell (Black Canary), Ella Jay Basco (Cassandra Cain / Batgirl), Ewan McGregor (Black Mask), Perez (Renee Montoya), a także Ali Wong, Robert Catrini, Chris Messina, Steven Williams i Derek Wilson.

Reżyserią obrazu zajmuje się Cathy Yan. Warto tutaj dodać, iż omawiany film otrzymał kategorię wiekową R. Scenariusz do produkcji sporządziła Christina Hodson.

Film Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn) pojawi się na ekranach amerykańskich kin już 7 lutego 2020 roku.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia – Warner Bros.

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?