Bodyguard i żona zawodowca – Reynolds niszczy romantyczną chwilę!

Wytwórnia Lionsgate opublikowała kolejny klip promujący film Bodyguard i żona zawodowca. Zabawny materiał filmowy znajdziecie poniżej.

Bohaterami klipu są Ryan Reynolds, Samuel L. Jackson i Salma Hayek. Materiał filmowy z  obrazu Bodyguard i żona zawodowca przestawia romantyczne spotkanie Dariusa Kincaida z Sonią. Niestety magiczna chwila zostaje zakłócona przez pojawienie się nieproszonego gościa – Michaela Bryce’a.

Zobacz również: Aisha – mamy pierwsze zdjęcie filmu z Letitią Wright!

Opis dystrybutora (kino): Michael Bryce (Ryan Reynolds) postanawia rzucić stresujący zawód ochroniarza i za namową swojej psychoterapeutki udaje się na zasłużony urlop. To ma być odwyk od broni, zabijania oraz pakowania się w kłopoty. Wszystko się jednak sypie, gdy już na początku swojego wypoczynku trafia w sam środek strzelaniny. Sprawczynią jest Sonia (Salma Hayek) – żona jego byłego klienta Dariusa (Samuel L. Jackson). Dzika, piękna i dwa razy bardziej nieobliczalna od swojego męża. Koszmar Bryce’a zaczyna się od nowa, a cała terapia ląduje w koszu na śmieci. Mimo nieśmiałego sprzeciwu bodyguarda, oboje z Sonią ruszają na ratunek Dariusa z rąk bandytów. Niestety na ich drodze stanie potężny i wyjątkowo mściwy szaleniec (Antonio Banderas). Jego złowrogi plan może zniszczyć świat, jaki do tej pory znamy. Tylko, że ten szaleniec nie zna jeszcze pełni możliwości Bryce’a, Dariusa i, w szczególności, jego żony.

Obsada sequela omawianego filmu prezentuje się następująco: Ryan Reynolds – Michael Bryce, Samuel L. Jackson – Darius Kincaid, Salma Hayek – Sonia Kincaid, Richard E. Grant – Seifert, a także Morgan Freeman, Antonio Banderas, Frank Grillo, Caroline Goodall, Rebecca Front, Gabriella Wright, Alice McMillan, Kristofer Kamiyasu, Tom Hopper i Blake Ritson.

Film pt. Bodyguard i żona zawodowca wyreżyserował Patrick Hughes, czyli twórca odpowiedzialny za pierwowzór. Scenariusz z kolei sporządził Tom O’Connor razem z braćmi Murphy – Phillipem oraz Brandonem.

Źródło: ComingSoon.net/ Ilustracja wprowadzenia: Lionsgte

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?