Advertisement
Advertisement

Bond 25 – zdjęcia z planu. Kim jest zamaskowany mężczyzna?

Produkcja najnowszego Bonda już ruszyła! W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia z planu filmowego, który aktualnie znajduje się w Norwegii. Pojawia się tam zamaskowany mężczyzna, który prawdopodobnie będzie głównym antagonistą Bonda.

W rolę słynnego Agenta 007 ponownie wcieli się Daniel Craig, a produkcję reżyseruje Cary Fukunaga. Na efekty ich pracy przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać, ale już teraz możemy obejrzeć klimatyczne zdjęcia z początkowej fazy produkcji jeszcze niezatytułowanej kolejnej części Bonda. Najbardziej zastanawiający jest mężczyzna w białej masce. Dziennikarza przypuszczają, że może to być przestępca, którego działalność będzie próbował powstrzymać Bond.

Zobacz również: Rami Malek przeciwnikiem Jamesa Bonda?

Kto zagra antagonistę? Najpierw pojawiły się w sieci plotki, co do możliwości osadzenia Ramiego Maleka w roli głównego przeciwnika Jamesa Bonda.  Portal Collider potwierdził, iż aktor znajduje się w finałowym etapie negacji na temat rzeczonej powyżej roli.

Umowa wydaje się już niemal podpisana. Niemniej studio próbuje  znaleźć sposób na pogodzenie zobowiązań Maleka względem ostatniego sezonu Mr. Robot oraz pracą na planie 25 odsłony Bonda. Obecnie nie ma za wiele informacji na temat postaci, w którą miałby wcielić się wspomniany aktor. Jednakże po sieci krążą pogłoski, że antagonista będzie niewidomy.

W filmie Bond 25 poza Danielem Craigiem powrócą także: Ralph Fiennes, Lea Seydoux, Naomie Harris oraz Ben Whishaw. Jeśli zaś chodzi o datę premiery, to wedle ostatnich doniesień, zostanie ona przesunięta o niecałe dwa miesiące, z Walentynek na 8 kwietnia 2020 roku.

Źródło: comicbook.com/ Ilustracja wprowadzenia: Heroic Hollywood

Redaktor

Interesuję się literaturą i filmem. Sięgam po różnorodne gatunki, najczęściej po skandynawskie kryminały (Kurt Wallander, Harry Hole). Fanka Harry'ego Pottera i Sherlocka Holmesa.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?