Borat już nie powróci!

Borat, fikcyjny kazachski dziennikarz, który niejednemu zaszedł za skórę, najprawdopodobniej nie powróci już na duży ekran. Sacha Baron Cohen mówi dlaczego.

Nietuzinkowa postać Borata powstała dzięki pomysłowi Sachy Barona Cohena. I tak jak w 2006 premierę miała pierwsza część historii, a potem w 2020 druga część, tak trzeciej już niestety nie będzie. Aktor wcielający się w główną postać, w jednym z wywiadów powiedział, iż nie może już sobie pozwolić na stworzenie kolejnego epizodu opowiadającego o życiu Kazachskiego dziennikarza. Opowiada o tym, że w kilku scenach dla własnego bezpieczeństwa miał ubraną kamizelkę kuloodporną. Raz nawet ktoś próbował strzelić do aktora. Do nieszczęścia nie doszło wyłącznie dzięki ochroniarzowi. Czasami jedynym aktorem w scenie jest sam Sacha Baron Cohen, czemu towarzyszy to, iż niektórzy biorą zbyt poważnie żarty Brytyjczyka. I tak jak jakiś czas temu, aktor wahał się, czy zdecyduje się na kontynuację. Tak teraz mówi to wyraźnie:

Ech, nie. Nie mógłbym zrobić tego ponownie. Miałem wystarczająco dużo szczęścia, że udało mi się wyjść z całego zamieszania w pełni nienaruszonym. Więc… nie.

Zobacz również: Borat Subsequent Moviefilm – recenzja. Orange Man Bad.


Źródło: Twitter.com/ Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Borat: Podpatrzone w Ameryce, aby Kazachstan rósł w siłę, a ludzie żyli dostatniej

 

Stały współpracownik

Absolwent szkoły muzycznej I stopnia. Miłośnik kina i szeroko rozumianej popkultury. Zawodnik footballu amerykańskiego, a także Mistrz Polski Juniorów w tej dyscyplinie.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?