Chris Hemsworth przejdzie gigantyczną przemianę, by stać się Hulkiem Hoganem

Już w trakcie tych wszystkich lat grania Thora Chris Hemsworth musiał nieźle trenować. Ale zapowiada się na to, że i tak to nic w porównaniu z tym, co go czeka.

Nie dostaliśmy jeszcze żadnych szczegółów odnośnie scenariusza produkcji, jednak sam aktor opowiedział już co nieco o swoich przygotowaniach. Jak przyznał w jednym z wywiadów, że aby wcielić się w słynnego wrestlera, musi nabrać znacznie większej wagi niż kiedykolwiek podczas odgrywania Thora. Co więcej, będzie musiał przećwiczyć akcent i specyficzne podejście Hogana, a także podejrzeć od kuchni świat WWE. Cóż, wygląda na to, że długa droga przed nim.

Zobacz również: Co oglądamy na Netflix? Warrior Nun podąża za liderem

Reżyserem będzie Todd Phillips, scenarzystą zaś Scott Silver – duet pracujący nad Jokerem z Joaquinem Phoenixem. Nie znamy jeszcze potencjalnej daty premiery, ale bardzo możliwe, że za dystrybucję weźmie się Netflix.

Źródło: Men’s Health / Ilustracja wprowadzenia: Getty Images

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?