Cinema City wydało oświadczenie w sprawie otwarcia!

Rząd ogłosił możliwość otwarcia kin już jakiś czas temu. Dzisiaj natomiast termin swojej ponownej premiery przedstawiła sieć kin Cinema City.

Kolejne gałęzie gospodarki są stopniowo odmrażane. Kilka tygodni temu ogłoszono, iż branża kulturalna będzie mogła się otwierać od 29 maja. A mniej niż tydzień temu termin ten przesunięto o jeszcze kolejne osiem dni w tył. Multikino swoje otwarcie ogłosiło niedługo po ustaleniu pierwszego terminu przez Rząd. Natomiast Cinema City zrobiło to dopiero dzisiaj. Skorzystało ono z poprawki terminarza (wbrew moim wcześniejszym przypuszczeniom), ponieważ otwiera się ono już 28 maja, a nie 29.

Zobacz również: Jest oświadczenie Multikina w kwestii otwarcia kin!

Swój wielki powrót sieć kin nazwała na cześć 5 epizodu Gwiezdnych Wojen, Cinema City: Kino kontratakuje. Ogłoszeniu w mediach społecznościowych towarzyszy typ intra znany z gwiezdnej sagi. Co ciekawe, w postach zawarto wiele nawiązań do przekąsek, które można było przed pandemią kupić w kinowej restauracji. Nie wiadomo jednak do końca, czy nie jest to tylko reklama bez pokrycia. Możliwe bowiem, że kinomani nie będą mogli jeść podczas seansu.


Źródło: Twitter.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Dziennikarz

Absolwent szkoły muzycznej I stopnia. Miłośnik kina i szeroko rozumianej popkultury. Zawodnik footballu amerykańskiego, a także Mistrz Polski Juniorów w tej dyscyplinie.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?