Crazy Samurai: 400 vs 1 – zwiastun filmu z 77 minutową sceną akcji nagraną w jednym ujęciu!

W sieci zadebiutował zwiastun japońskiego filmu akcji Crazy Samurai: 400 vs 1.  Produkcja łącznie ma trwać 92 minuty, z czego 77 minut to nagrana w jednym ujęciu spektakularna scena akcji.

Crazy Samurai: 400 vs 1 inspirowany jest historią samurajskiego mistrza Miyamoto Musashiego, legendarnego, niezwyciężonego fechtmistrza z przełomu XVI i XVII wieku. W filmie zobaczymy jak przybywa on do zhańbionego dojo Yoshioka, by odbyć pojedynek, lecz na miejscu wpada w pułapkę i musi walczyć o życie walcząc przeciwko przeważającej liczbie przeciwników.

Zobacz również: Filmy akcji 2020 – Ranking najlepszych filmów akcji roku!

Gwiazdą produkcji jest Tak Sakaguchi (VersusTokijska Policja Gore, Od: Rodzony). Za reżyserię odpowiada zaś Yuji Shimomura (Wojownik bez strachu, Od: Rodzony).

Film w zeszłym roku zadebiutował w japońskich kinach. Niedługo, bo 12 lutego, pojawi się na platformie streamingowej HI-YAH!a na początku marcu zostanie wydany w USA w wersji cyfrowej i na płytach DVD oraz Blu-ray.

Źródło: https://www.flickeringmyth.com / ilustracja wprowadzenia:  materiały prasowe

Zastępca redaktora naczelnego

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?