Czarna Wdowa – nowy, widowiskowy zwiastun! Jest Taskmaster!

I kolejny materiał promujący film Czarna Wdowa. Tym razem jednak pojawił się trailer, który pokazuje jak dotąd zdecydowanie najwięcej.

Wydaje się, że to też zdecydowanie najciekawsze wideo z dotychczasowych. W głównej mierze dzięki lepszym wyeksponowaniu postaci Taskmastera, z którym Czarna Wdowa ma się zmierzyć. Zgodnie ze swoim komiksowym rodowodem, widzimy jak groźny superzłoczyńca przyswoił sobie style walki co najmniej kilku Avengerów, w tym Kapitana Ameryki, Hawkeye’a, a nawet Czarnej Pantery. Jako że film jest swojego rodzaju prequelem, można się zastanawiać, czy Taskmaster zostanie ostatecznie zwyciężony od razu, czy może ocaleje, by dołączyć do grona przeciwników superherosów w 4. fazie MCU.

Zobacz również: Czarna Wdowa – Florence Pugh i Scarlett Johansson na wideo z okazji Dnia Kobiet

Za reżyserię odpowiada Cate Shortland, a za scenariusz Jac Schaeffer i Ned Benson. W tytułową rolę wcieli się Scarlett Johansson, a obok niej w głównych rolach wystąpią: David Harbour jako Alexi Shostakov/Red Guardian, Florence Pugh jako Yelena Belova, O.T. Fagbenle jako Rick Mason i Rachel Weisz jako Melina Vostokoff. W Black Widow wystąpi również Ray Winstone, William Hurt oraz zgodnie z rewelacjami serwisu Deadline Robert Downey jr.

Premierę wyznaczono na 1 maja 2020 roku.

Źródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?