Czarna Wdowa z kolejnym przesunięciem premiery? Co w duszy gra tylko na Disney Plus?

Istnieją duże szanse na to, że jednak nie zobaczymy kolejnego filmu Marvela 6 listopada.

Variety pisze, że Disney jest zaalarmowane porażką finansową Tenet – które w przeciągu 10 dni nie zarobiło nawet 30 milionów dolarów – i poważnie myśli nad pewnymi strategicznymi zmianami. Przede wszystkim Czarna Wdowa pojawiłaby się w kinach w późniejszym terminie. Oczywiście opóźniłoby to kolejne produkcje MCU, na czele z Eternals i Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings.

To jednak nie wszystko. Aby uniknął strat, studio Myszki Miki miałoby także odpuścić z kinowym otwarciem Co w duszy gra. Animacja dołączyłaby to tytułów, które zostały przerzucone od razu na platformę Disney Plus.

Fot. Disney

Zobacz również: Falcon & Winter Soldier – tytułowi bohaterowie na zdjęciach

W filmie oprócz Scarlett Johansson i Florence Pugh występują również David Harbour, Rachel Weisz i William Hurt. Za reżyserię odpowiada Cate Shortland. Na swoim koncie ma ona między innymi dramat wojenny Lore oraz thriller Syndrom berliński. Wstępnie film ma pojawić się w kinach 6 listopada. Pierwotna data zakładała premierę jeszcze w maju. Sytuacja na świecie uniemożliwiła taki scenariusz.

Źródło: Variety / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

samsung

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?