Czarna Wdowa zadebiutuje na Disney+?

Według nowej rozpiski Czarna Wdowa miałaby się pojawić 9 lipca przyszłego roku. Ale czy na pewno?

Daniel Seth Loeb, jeden z inwestorów Disney Plus, chciałby przerzucić premierę tej produkcji na rozwijającą się streamingową potęgę. Jego zdaniem, dyrekcja generalna studia Myszki Miki powinna położyć większy nacisk na rozwój ich platformy kosztem kinowych wojaży, które w obecnej sytuacji schodzą na dalszy plan. Loeb podkreśla, że cały czas trwa pościg za dominującym na rynku Netfliksem. Pytanie, czy kierownictwo Disneya uzna te argumenty za wystarczający, by zmienić tak drastycznie miejsce jednej ze swych najważniejszych figur?

Scarlett Johansson jako Czarna Wdowa

Fot. Materiały prasowe

Zobacz również: She-Hulk – Tatiana Maslany jednak nie zagra w tytułowej roli?

W filmie oprócz Scarlett Johansson i Florence Pugh występują również David Harbour, Rachel Weisz i William Hurt. Za reżyserię odpowiada Cate Shortland. Na swoim koncie ma ona między innymi dramat wojenny Lore oraz thriller Syndrom berliński. 

Źródło: Variety / Ilustracja wprowadzenia: Marvel Studios

samsung

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?