Czy Tony Stark umrze? Wieści z planu Spider-Man: Homecoming 2

Nadchodząca kinowa produkcja o Człowieku-Pająku osnuta jest gęstą mgłą tajemnicy. Natrafiliśmy jednak na pewne przecieki, których źródło już raz dowiodło swojej wiarygodności. Mowa tutaj o serwisie Reddit, który w przypadku Avengers: Wojna bez granic zaskoczył nas swoimi – bardzo trafnymi w wielu przypadkach – informacjami sprzed oficjalnej premiery filmu.

Zobacz również: Spider-Man odwiedzi Polskę?! Wyciek informacji o Homecoming 2!

Nowe wieści stoją w większej sprzeczności z tym, o czym donosił niedawno Comic Book Movie. Mając nadzieję, że nie jest to zwykła zmyłka ze strony producentów, aby narobić nieco hałasu o produkcji, dowiedzieliśmy się m. in. o tym, że:

  • najnowsza przygoda Petera Parkera będzie miała miejsce po czwartych Avengersach – najwyraźniej dzieło zniszczenia jakiego narobił Thanos zostało skutecznie zażegnane jednak nie bez strat, gdyż…
  • …wszystko wskazuje na to, że mentor i wzór Petera, Tony Stark, umiera przed wydarzeniami sprzed tegoż filmu. Cóż… biorąc pod uwagę to co widzieliśmy ostatnio na kinowych ekranach – role się odwróciły…
  • Mysterio będzie głównym przeciwnikiem Spider-Mana. Spróbuje on przejąć jakiś przełomowy wynalazek Starka. Nie ma pewności na temat tego czy zagra go Jake Gyllenhaal. Złoczyńca ma być na jednak na usługach kogoś większego – Osborn, Kingpin, Octopus? To na razie tylko spekulacje.
  • Powróci Michael Keaton w roli Vulture oraz Scorpion, wprowadzony może zostać wątek Sinnister Six

fot. movieweb.com

Analizując informacje, jakie trafiły do nas zza oceanu – całkiem możliwe, że źródła obu doniesień są wiarygodne. Oznaczać to może tylko jedno – producent robi podatny grunt pod to, aby rozgorzała dyskusja, a na najnowszego Spider-Mana do kin przyszło tym samym jak najwięcej osób.

Źródło: movieweb.com/ ilustracja: materiały promocyjne

Redaktor

Mały, szary człowiek. Tak podsumowałby go pewnie Adam Ostrowski. Albo też "bardzo dziwny, zaczarowany chłopiec" jak zrobiłby to Nat King Cole. Niepoprawny politycznie obserwator współczesności - świata, kina, książek i gier wideo.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

gqx pisze:

Oby tym razem Sęp był naprawdę Sępem czyli wysysaczem życia jak w komiksach bo jak nie to nie idę


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?