Czy w MCU jednak pojawi się Hugh Jackman jako Wolverine?

Choć Hugh Jackman już kilkakrotnie wspominał, że to definitywny koniec jego występów w roli Wolverine’a, co jakiś czas pojawiają się pogłoski o powrocie.

Teraz wspomina o tym dziennikarz Daniel Richtman, który wyłowił z sieci dane, które miałyby odkryć, że Jackmanowi składano taką ofertę jeszcze we wrześniu:

Zobacz również: Moon Knight – Oscar Isaac na pierwszym fanarcie jako tytułowy bohater

Spekuluje się, jakoby charakter występu Wolverine’a był zaledwie epizodyczny – na tej samej zasadzie, co potencjalne pojawienie się poprzednich wersji Spider-Manów, o którym niedawno było głośno. Dobrym pretekstem do krótkiego zameldowania się w MCU byłaby druga odsłona Doktora Strange’a, gdzie najprawdopodobniej dojdzie do niemałego poplątania multiwersum. Na tym jednak raczej sprawa by się zakończyła.

Źródło: Twitter / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

samsung

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?