Advertisement
Advertisement

Deadpool 2 w wersji PG-13 otrzymał oficjalny tytuł!

Domykają się szczegóły związane z dość zaskakującą wersją PG-13 dla Wade’a Wilsona i spółki. Wiemy już, jak nazywać się będzie produkcja, a także kiedy będzie do obejrzenia w kinach.

Film, który został określony przez scenarzystów Rhetta Reese’a i Paula Wernicka jako forma załagodzenia reakcji rodziców na wersję z kategorią R nosić będzie tytuł Once Upon a Deadpool. Będzie ona dłuższa od oryginału o 3 minuty i zawierać będzie kilka dodatkowych scen, w tym z Fredem Savagem z Cudownych lat. Aktor wystąpi w tej roli zupełnie za darmo. Produkcja zaś ma przeznaczyć część zysków na cele charytatywne. W kinach film będzie do obejrzenia pomiędzy 12 a 24 grudnia.

Zobacz również: Joker – nowe zdjęcie z planu. Tytułowy bohater w trakcie przerwy na papierosa

Ryan Reynolds w sequelu ponownie wcielił się w tytułowego bohatera, podczas gdy Zazie Beetz sportretowała znaną z kart komiksów Domino, a Josh Brolin po raz pierwszy wystąpił jako Cable, czyli podróżujący w czasie syna znanego z serii X-Men – Cyclopsa. W obsadzie filmu znajdują się także Shioli Kutsuna i Julian Dennison.

Po przeżyciu niemal śmiertelnego ataku, oszpecony kucharz z kafeterii (Wade Wilson) stara się spełnić swoje marzenie o zostaniu najgorętszym barmanem Mayberry, jednocześnie ucząc się radzenia sobie z utraconym poczuciem smaku. Szukając sposobu na odzyskanie pikanterii we własnym życiu, a także kondensatora strumienia, bohater musi pojedynkować się ninjami, yakuzą i grupą seksualnie agresywnych antagonistów. Zatem Wade podróżuje po całym świecie, a po drodze odkrywa znaczenie rodziny, przyjaźni i smaku.

Warto tutaj dodać, że w kontynuacji widowiska znalazły się znane z pierwowzoru postacie. Są nimi: Leslie Uggams – Blind Al, Morena Baccarin – Vanessa, Brianna Hildebrand – Negasonic Teenage Warhead i Stefan Kapicic – głos Colossusa.

Źródło: comicbookmovie.com/ Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?