Advertisement
Advertisement

Deadpool dzierży Rękawicę Nieskończoności na nowej fanowskiej grafice!

Po wydarzeniach w Wojnie bez granic wielu zastanawia się nad tym, kto w Avengers 4 mógłby odwrócić to wszystko, czego dokonał Thanos swoją Rękawicą Nieskończoności. Wielu stawia na Iron Mana, inni – Captain Marvel, jeszcze inni liczą, że w końcu pojawi się Adam Warlock.

Autor poniższej grafiki wskazuje jednak na inną opcję. Tak właśnie wygląda nasz ukochany najemnik z niewyparzoną gębą, dzierżąc słynną Rękawicę Nieskończoności:

Zobacz również: Deadpool 2 – Julian Dennison nie może oglądać filmu!

Ryan Reynolds ponownie wciela się w tytułowego bohatera, podczas gdy Zazie Beetz sportretuje znaną z kart komiksów Domino, a Josh Brolin po raz pierwszy wystąpi jako Cable, czyli podróżujący w czasie syna znanego z serii X-Men – Cyclopsa. Jack Kesy natomiast odegra czołowego antagonistę obrazu, o którym jeszcze nic wiemy, lecz chodzą po sieci plotki, iż chodzi o irlandzkiego mutanta – Black Toma Cassidy’ego. W obsadzie filmu znajdują się także Shioli Kutsuna i Julian Dennison. Ich role również nie zostały jeszcze ujawnione.

Po przeżyciu niemal śmiertelnego ataku, oszpecony kucharz z kafeterii (Wade Wilson) stara się spełnić swoje marzenie o zostaniu najgorętszym barmanem Mayberry, jednocześnie ucząc się radzenia sobie z utraconym poczuciem smaku. Szukając sposobu na odzyskanie pikanterii we własnym życiu, a także kondensatora strumienia, bohater musi pojedynkować się ninjami, yakuzą i grupą seksualnie agresywnych antagonistów. Zatem Wade podróżuje po całym świecie, a po drodze odkrywa znaczenie rodziny, przyjaźni i smaku.

Warto tutaj dodać, że w kontynuacji widowiska znajdą się znane z pierwowzoru postacie. Są nimi: Leslie Uggams – Blind Al, Morena Baccarin – Vanessa, Brianna Hildebrand – Negasonic Teenage Warhead i Stefan Kapicic – głos Colossusa.

Źródło: Instagram / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe 

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Krzych1536 pisze:

Czemu tu jest opis Hana Solo?

Szymon Goraj pisze:

Był przez krótki czas, zanim zorientowałem się, że pomyliłem wpisy w środku roboty. Ale dzięki za czujność;)

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?