Movies Room - Najlepszy portal filmowy w uniwersum

Doktor Strange w multiwersum obłędu - ujawniono figurki Funko POP! Kolejny wariant Strange'a!

Autor: Michał Celej
1 marca 2022

Film Doktor Strange w multiwersum obłędu według wielu plotek będzie napakowany wieloma nowymi oraz starymi postaciami. Wiemy już, że w produkcji pojawią się m.in. Profesor X, Mistrz Mordo czy też trzy warianty Doktora Strange'a. Możliwe jednak, że na trzech wersjach tej postaci się nie zakończy...

Do sieci przeciekły dzisiaj figurki Funko POP! z filmu Doktor Strange w multiwersum obłędu, które zdradziły nam dwie wcześniej nieznane nam informacje! Po pierwsze, postać o imieniu Sara otrzymała swoją własną figurkę. Oznacza to, że owa postać prawdopodobnie będzie grała większą rolę w tej historii. Na ten moment trudno jest jednak cokolwiek powiedzieć o tej bohaterce. Więcej za to mogę powiedzieć o Supreme Strange'u, czyli prawdopodobnym, czwartym wariantem Stephena Strange'a! Jego pomnik został ukazany w drugim zwiastunie filmu, ale wtedy jeszcze nie sądziliśmy, że zobaczymy kolejną wersję tej postaci. Jak możecie zauważyć, wygląd figurki zgadza się z wyglądem pomnika. Jest to jedyny Strange bez zarostu, a ubrany jest w biało-niebieskie szaty.
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 

Post udostępniony przez PopNewws at your service! (@popnewws_)

 
Wyświetl ten post na Instagramie
 

Post udostępniony przez PopNewws at your service! (@popnewws_)

Zobacz również: Moon Knight członkiem Avengers?! “Taki jest cel”

Doktor Strange w multiwersum obłędu ma być powiązany z serialem WandaVision. W filmie pojawi się Elizabeth Olsen jako Scarlet Witch. Oprócz niej w filmie powróci Benedict Cumberbatch jako Doktor Strange oraz Rachel McAdams jako Christine Palmer. Na stołku reżyserskim zasiądzie Sam Raimi (trylogia Spider-Man), a muzykę do filmu skomponuje Danny Elfman (Spider-Man, Batman). Film zadebiutuje 6 maja 2022 roku.
Źródło: Instagram, Twitter / Ilustracja wprowadzenia: kadr ze zwiastuna filmu Doktor Strange w multiwersum obłędu

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Komentarze (0)
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.