Dominic West na nowego Jamesa Bonda wskazuję osobę transgenderyczną!

Tak, to prawda. Niemal pięćdziesięcioletni aktor Dominic West dał jasno do zrozumienia, iż nadszedł czas, aby w kultowego Jamesa Bonda wcieliła się osoba transgenderyczna.

Żeby nie rzucać słów na wiatr, doświadczony aktor podał nawet swoją propozycję. Padło na Hannah Graf. Trzydziestojednoletnia kobieta piastuje obecnie stanowisko żołnierza brytyjskiej armii odznaczonego najwyższą rangą. W wywiadzie udzielonym dla The Sunday Times Dominic West stwierdził:

Uważam, że to przepiękna kobieta, stworzona do roli Bonda. W ogóle myślę, iż mógłby to być naprawdę trafiony pomysł. Świat potrzebuje transpłciowego Bonda, szczególnie zważywszy na fakt, że w armii brytyjskiej przecież wcale nie brakuje transgenderycznych osób.

Spectre

Fot.: Susie Allnutt; Metro-Goldwyn-Mayer Studios Inc.; Danjaq, LLC; Columbia Pictures Industries, Inc.

Zobacz również: Bumblebee – walka o Cytron na nowych zdjęciach oraz pełne soundtracki filmu!

Warto tutaj wspomnieć, że aktor miał już okazję wcześniej poznać Hannah Graf. Mianowicie na planie obrazu Collette, gdzie pracował z transseksualnym mężem kobiety, Jake’em.

Poza tym Graf również poparła idea Westa. Stwierdziła, że być może nie ona, bo nie widzi siebie w roli aktorki, ale sam pomysł bardzo jej przypadł do gustu. Ponadto dodała, iż czas, aby świat dostał wyraziste, żeńskie postacie, bo zbyt długo mężczyźni pozowali w filmach na niezniszczalnych bohaterów. Według niej kobiety zawsze grały i grają drugoplanowe role.

Co Wy o tym myślicie? Podoba Wam się ten pomysł?

Źródło: nme.com, The Times / Ilustracja wprowadzenia – Jonathan Olley; Metro-Goldwyn-Mayer Studios Inc.; Danjaq, LLC; Columbia Pictures Industries, Inc.

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?