Advertisement
Advertisement

Don’t Look Up – groźny uraz Jennifer Lawrence na planie filmu Netflixa

Jennifer Lawrence doznała groźnie wyglądającego urazu na planie filmu Netflixa o tytule Don’t Look Up. Aktorka została zabrana do szpitala.

Zdjęcia do jednego z najbardziej oczekiwanych filmów Netflixa w 2021 roku zostały chwilowo wstrzymane. Jak podaje Boston Globe, powodem jest wypadek głównej gwiazdy filmy, który miał miejsce w trakcie kręcenia jednej ze scen. W rzeczonej scenie Jennifer Lawrence miała stać w pobliżu rozbijanego przez puszkę okna i nieszczęśliwie dla laureatki Oscarów obszar nie został najwyraźniej odpowiednio zabezpieczony, bo odłamki szkła trafiły ją w twarz. Po zakrwawioną Amerykankę przyjechała karetka i zabrała ją do szpitala. Obecny stan zdrowia aktorki nie jest znany, lecz niektóre źródła donoszą o możliwej kontuzji oka.

Zobacz również: Netflix filmy 2021. Najciekawsze nowości Netflix Original!

dicaprio jennifer lawrence film don't look up

fot. kadry z filmu Dont’t Look Up

Don’t Look Up to nowy film reżysera Adama McKaya, twórcy Big Short. Fabuła komediowej produkcji koncentruje się na dwójce astronomów, którzy odkrywają, że w stronę Ziemi leci asteroida, lecz nikt nie traktuje ich ostrzeżeń na poważnie. W głównych rolach występują Jennifer Lawrence oraz Leonardo DiCaprio. U ich boku zobaczymy takie gwiazdy jak: Timothée Chalamet, Cate Blanchett, Rob Morgan, Meryl Streep i Jonah Hill.

Zobacz również: TOP 10 – Najlepsze filmy z Jennifer Lawrence!

Konkretna data premiery nie została jeszcze ujawniona przez Netflixa, lecz produkcja ma zadebiutować na platformie streamingowej w 2021 roku.


Źródło: Boston Globe / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Zastępca redaktora naczelnego

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?