Drapacz chmur – finałowy zwiastun widowiska!

Do premiery kolejnego filmu z Dwaynem Johnsonem zostało jakieś półtora tygodnia, zatem Drapacz chmur dostaje trzeci, ostateczny już zwiastun.

Jeżeli ktokolwiek, kto nie przyglądał się dotychczasowym materiałom myślał, że poniższy thriller będzie w mniejszym stopniu łamał prawa fizyki niż filmy spod znaku Szybcy i wściekli, Drapacz chmur po raz kolejny pokazuje, że pod tym względem to ta sama liga. Fani mogą więc liczyć na szalone sceny kaskaderskie i wysokie napięcie aż do końca.

Zobacz również: Ant-Man i Osa – Hope vs. Ghost w nowym klipie!

Opis dystrybutora filmu (kino): Dwayne Johnson wciela się w Willa Forda, weterana wojennego i byłego szefa jednostki FBI do odbijania zakładników. Teraz specjalizuje się w ochronie wieżowców. Podczas misji w Chinach największy, najbezpieczniejszy budynek świata staje w ogniu, Will wrobiony jest w odpowiedzialność za to wydarzenie. Uciekając, musi ocalić swoją rodzinę, która wciąż przebywa w budynku.

W obsadzie produkcji, oprócz wspomnianego gwiazdora, znajdują się również: Neve Campbell, Chin Han, Noah Taylor, Roland Møller, Byron Mann, Pablo Schreiber i Hannah Quinlivan.

Scenarzystą oraz reżyserem obrazu jest Rawson Marshall Thurber. Producentami thrillera akcji zostali: Beau Flynn, Dwayne Johnson, rzeczony przed chwilą twórca odpowiadający za nakręcenie obrazu, a także Hiram Garcia.

Drapacz chmur zadebiutuje w polskich kinach już 13 lipca 2018 roku.

Źródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia – Universal Pictures

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?