Drapacz chmur – nowy zwiastun pełnego napięcia thrillera!

Wytwórnia Universal Pictures opublikowała nowy zwiastun filmu zatytułowanego Drapacz chmur! Imponujący trailer widowiska z udziałem Dwayne’a Johnsona znajdziecie poniżej. Jak Wam się podoba?

Zobacz również: Liam Neeson negocjuje udział w reboocie Facetów w czerni!

Opis dystrybutora filmu (kino): Dwayne Johnson wciela się w Willa Forda, weterana wojennego i byłego szefa jednostki FBI do odbijania zakładników. Teraz specjalizuje się w ochronie wieżowców. Podczas misji w Chinach największy, najbezpieczniejszy budynek świata staje w ogniu, Will wrobiony jest w odpowiedzialność za to wydarzenie. Uciekając, musi ocalić swoją rodzinę, która wciąż przebywa w budynku.

W obsadzie produkcji, oprócz wspomnianego gwiazdora, znajdują się również: Neve Campbell, Chin Han, Noah Taylor, Roland Møller, Byron Mann, Pablo Schreiber i Hannah Quinlivan.

Scenarzystą oraz reżyserem obrazu jest Rawson Marshall Thurber. Producentami thrillera akcji zostali: Beau Flynn, Dwayne Johnson, rzeczony przed chwilą twórca odpowiadający za nakręcenie obrazu, a także Hiram Garcia.

Drapacz chmur zadebiutuje w polskich kinach już 13 lipca 2018 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Universal Pictures

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

RID66 pisze:

Co to za badziewie??????? Jeszcze ktoś robi takie filmy? I jeszcze ktoś takie filmy ogląda?

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?