Egzorcysta – Znany jest nowy reżyser!

Egzorcysta z 1973 roku doczeka się sequelu! Blumhouse Productions i Morgan Creek opracowują kontynuację arcydzieła horroru Williama Friedkina. Reżyserem został David Gordon Green.

Według The Observer Jason Blum, David Robinson i James Robinson będą producentami, ale nie ujawniono żadnych szczegółów fabuły. Friedkin nie weźmie udziału w kręceniu filmu. Parę dni temu potwierdził to na swoim Twitterze.

Na IMDB krąży plotka, że jestem zaangażowany w nową wersję Egzorcysty. To nie plotka, to bezczelne kłamstwo. Na świecie brakuje pieniędzy i motywacji Aby mnie do tego zmusić.

Nie znamy też daty premiery sequela, ale David Gordon Green obecnie pracuje nad kontynuacją swojego Halloween, więc nowego Egzorcystę możemy dostać najszybciej za dwa lata.

Film, powszechnie uważany, za jeden z najstraszniejszych, opowiada o historii opętanej dziewczyny i jej matce, która przy pomocy dwóch kapłanów próbuje uwolnić ją z ucisku demona. Oczywiście Egzorcysta ma już dwie kontynuacje. Pierwsza, Heretyk, który nie miał zbyt wiele wspólnego z oryginalnym filmem oraz Egzorcysta III. Trzecia część zdobyła zdecydowanie lepsze opinie i służy za bezpośrednią kontynuację części z 1973 roku.

Zobacz także: Giń, 2020! – pseudodokument otrzymał pierwszy zwiastun!

Opis: aktorka Chris MacNeil (Ellen Burstyn), zaniepokojona dziwnym zachowaniem córki, zwraca się o pomoc do lekarzy. Wyniki badań potwierdzają wstępną diagnozę, że Regan (Linda Blair) jest całkowicie zdrowa. Tymczasem stan dziewczynki się pogarsza. Kiedy aktorka wraca z planu zdjęciowego do domu, córka nagle atakuje matkę, która jest zmuszona przywiązać ją do łóżka. Zdesperowana Chris teraz szuka pomocy u młodego księdza, ojca Karrasa (Jason Miller). Dochodzi on do wniosku, że szatan opętał Regan. Chcąc wypędzić z niej diabła, Karras wzywa doświadczonego egzorcystę, ojca Merrina (Max von Sydow).


Źródło: comicbookmovie, ilustracja wprowadzenia: Kadr z filmu Egzorcysta

Redaktor prowadzący działu "Z ostatniej chwili"

Geek, student, audiofil. Zbieram komiksy i płyty winylowe. Poza filmami, kocham także muzykę. Wierny fan X-Men, Scarlett Johansson, Elizabeth Olsen czy Anyii Taylor-Joy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?