Eternals – Thanos jest „ostatnim” z rasy Eternals?

Wraz z rosnącym w siłę Marvel Cinematic Universe powstały mobilne oraz stacjonarne wystawy o nazwie Marvel S.T.A.T.I.O.N. zawierające ogrom eksponatów z historii uniwersum. Można wśród nich znaleźć obszerne opisy wielu postaci. Redaktorzy The Direct donoszą, że poświęcili odrobinę więcej uwagi sylwetce Thanosa podczas odwiedzin w muzeum w Toronto.

Tytan został włączony do kinowego uniwersum Marvela kilka lat temu. Fani komiksów dobrze wiedzieli co się święci. Jednak wielbiciele filmowych adaptacji mogli jedynie snuć domysły. Ostatecznie Thanos stał się jednym z głównych bohaterów trzeciej fazy MCU. Odtwórca roli, Josh Brolin, skradł serca milionów fanów na całym świecie tworząc tę genialną postać. Można nawet pokusić się o stwierdzenie, że to jeden z najbardziej rozpoznawalnych i lubianych złoczyńców wszechczasów.

Oglądając Avengers: Koniec gry mogliśmy poznać jego dalszy los w świecie wykreowanym przez studio Marvela. Skąd jednak wziął się potężny tytan i czy istnieje szansa na jego ponowny udział?  Mamy szansę poznać jeszcze więcej szczegółów na jego temat czytając najnowszy komiks Marvel Eternals, którego zapowiedź pojawiła się niedawno na oficjalnym kanale YouTube.

Jednym z najbardziej wyczekiwanych premier studia Marvel Cinematic Universe jest oczywiście Eternals, którego premiera przewidziana jest na listopad 2021 roku. Eternals to rasa nieśmiertelnych istot stworzonych przez Celestialiali i wysłanych na ziemię w celu obrony ludzkości przed nacją Deviantów. Nie otrzymujemy zbyt wielu informacji na temat fabuły filmu. Kolejny raz możemy snuć jakiekolwiek domysły przy pomocy komiksów, w których zapowiedziani bohaterowie brali udział. Wśród ujawnionej obsady filmu znajduje się Thena, którą zagra Angelina Jolie. Jest ona kuzynką Thanosa. Jego rodzicami zaś są A’lars i Sui-San, czyli przedstawiciele wspomnianej, nadludzkiej rasy.

Zobacz również: Eternals – wyciekła grafika promocyjna ujawniająca stroje bohaterów!

Thanos jest "ostatnim" z The Eternals ?

Fot. Jeden z eksponatów wystawy Marvel S.T.A.T.I.O.N. / Źródło: comicbookmovie.com

Powyższa grafika potwierdza w pewnym sensie, że super-złoczyńca jest częścią nieśmiertelnej rasy. Thanos urodził się na największym księżycu Saturna, czyli Tytanie. Samo pochodzenie czyni go bardzo potężną istotą. Może to tłumaczyć wygląd oraz niesamowitą siłę, dzięki której ujarzmił moc kamieni nieskończoności. Istnieje więc spora szansa, że spotkamy go kolejny raz w filmie Eternals. Pandemia koronawirusa uniemożliwia tworzenie wydarzeń, na których moglibyśmy otrzymywać nowinki związane z premierami MCU. W takim wypadku należy więc uzbroić się w cierpliwość i oczekiwać premiery pod koniec przyszłego roku.


Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: Kadr z filmu Avengers: Wojna bez granic

Dziennikarz

Wielbiciel kina o wszystkim innym niż szarej codzienności, gier oraz szeroko pojętej muzyki. Nie wzgardza nowinkami technologicznymi oraz wyprzedażami w Play Station Store. Gdyby Batman istniał naprawdę, wolałby chodzenie po ścianach i wielką moc, bo z nią przychodzi ...

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Karol Wójcicki pisze:

Tytan z którego pochodził Thanos nie był księżycem Saturna, a był na nim jedynie wzorowany. Thanos nie pochodził z Układu Słonecznego 😉

W End Gamę gdy Iron Man próbował ewakuować się z Tytana, wykonywał długie skoki, po których zabrakło mu paliwa. To dodatkowo wskazuje, że planeta znajdowała się daleko poza Układem Słonecznym.

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?