Fanowski zwiastun The Batman LEGO. Wygląda nieźle!

Kreatywność ludzka nie zna granic, toteż można było spodziewać się, że ktoś wpadnie na pomysł wykorzystania klocków LEGO do stworzenia swojego własnego, fanowskiego zwiastuna. Bardzo ciekawy pomysł zważywszy na to, że marka zabawek jest ściśle powiązana z superbohaterem, jakim jest Batman.

Fanowski zwiastun The Batman LEGO prezentuje się naprawdę świetnie i sami twórcy oryginalnego filmu powinni być dumni z posiadania tak uzdolnionych fanów.

Zgodnie z opisem pod filmem zamieszczonym na YouTube prace trwały nieco ponad dwa miesiące. Autor klipu swoje działania nad montażem rozpoczął w dzień, kiedy do sieci trafił oryginalny zwiastun The Batman w reżyserii Matta Reevesa, który na ekranach pojawi się wiosną 2022 roku.

Czytaj również: The Batman – nowe zdjęcia z planu

W tej amatorskiej produkcji jest bardzo dużo detali, które zasługują na uwagę. Moment rozwijania taśmy, gdzie klocki dokładane są wraz z każdym ruchem figurki, jest genialny. Ładne kadry, sporo rekwizytów. Całość przykuwa wzrok.

Warto dodać, że odtworzenie zwiastuna The Batman w takiej formie zostało zatwierdzone przez współscenarzystę Mattsona Tomlina, który udostępnił wideo na swoim profilu na Twitterze i skomentował: Mocne.

Czytaj również: The Batman – fanowski zwiastun porównuje produkcję do Siedem

Dla porównania można zobaczyć oryginalny trailer filmu i ocenić, który wyszedł lepiej. Czy ten, czy fanowski zwiastun The Batman LEGO.


Źródło: YouTube, Twitter / Ilustracja wprowadzenia: kadr z THE BATMAN Teaser Trailer IN LEGO

Redaktor prowadzący działu "Z ostatniej chwili"

Pisarz z zamiłowania, dziennikarz z pasji, fanatyk filmu i literatury. W międzyczasie poza pisaniem oddaje się szlachetnej sztuce muzyki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?