Fatherhood – Kevin Hart w adaptacji poruszającej powieści o stracie i miłości!

Kevin Hart z pewnością nie zamierza pozwolić, aby krytyka jego osoby związana z prowadzeniem przez niego tegorocznej gali Oscarów czy też towarzyszące mu problemy z przeszłości, przeszkodziły w dalszym rozwoju kariery. Kilka dni po podpisaniu kontraktu dotyczącego angażu do projektu Monopoly, rzeczony aktor zdecydował się wziąć udział w najnowszym filmie Paula Weitza pt. Fatherhood.

Agent i pół

Fot.: Warner Bros. Entertainment Inc.

Zobacz również: Kapitan Marvel na okładce magazynu EMPIRE! Nowe zdjęcia!

Wspomniany powyżej reżyser przenosi na srebrny ekran książkę Matta Logelina pt. Two Kisses For Maddy: A Memoir Of Loss & Love. Sama powieść przedstawia pełną wzruszeń, prawdziwą historię Matta i Liz, czyli dwójki ukochanych z jednej szkolnej ławki, którzy po ślubie przenieśli się do LA. Następnie młoda para została pobłogosławiona dzieckiem. Niestety zaraz po narodzinach ich córeczki – Madeline, doszło do ogromnej tragedii. Liz, pomimo natychmiastowej interwencji lekarzy, umiera natychmiast po porodzie, nie dostając szansy zobaczenia, ani też przytulenia swojej pociechy. W taki sposób Matt został jedyną osobą odpowiedzialną za ich dziecko.

Hart, który zajmie się również produkcją omawianego dramatu, ma zamiar wykonać zdjęcia do obrazu zaraz po zakończeniu prac na planie innego, dużego projektu, a mowa tutaj o sequelu Jumanji: Przygoda w dżungli.

Źródło: EMPIRE / Ilustracja wprowadzenia – 

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?