Ghost of Tsushima – reżyser trylogii John Wick stworzy filmową adaptację gry!

Ghost of Tsushima wraz z premierą w tamtym roku zgarnęło naprawdę dużo świetnych ocen od fanów, jak i krytyków. Gra stała się jednym z najlepszych tytułów na PS4. Jako że produkcja przyciągnęła uwagę tylu graczy, Sony postanowiło, że stworzy film na podstawie gry Sucker Punch Productions!

Film na podstawie gry Ghost of Tsushima zostanie wyreżyserowany przez Chada Stahelskiego, znanego głównie za trylogię filmów John Wick. Na ten moment nie wiadomo, na kiedy zaplanowano premierę adaptacji, ale raczej nie nastąpi to zbyt szybko. Wiadomo jednak, że adaptacja będzie bazować się na historii głównego bohatera z gry – Jina Sakai. Nie wiemy za to, czy będzie to dokładnie ta sama historia, czy może film wprowadzi nowe wątki, tak samo jak nadchodzący serial The Last of Us, który w pewnych aspektach będzie się różnić od gry.

Zwiastun gry Ghost of Tsushima:

Zobacz również: Wyciek grafik koncepcyjnych pokazuje, czego możemy się spodziewać w 4 fazie MCU!

Opis gry:

Ghost of Tsushima to nowa produkcja studia Sucker Punch, znanego głównie z gier z serii inFamous. Podobnie jak w przypadku tamtego cyklu, nowa gra jest nastawiona na akcję widzianą z perspektywy trzeciej osoby oraz dowolną, swobodną eksplorację wielkiego, otwartego świata. Światem tym jest tytułowa wyspa na Morzu Japońskim, Cuszima, wiernie odtworzona, jeśli chodzi o rzeźbę terenu i obiekty historyczne. Akcja gry rozgrywa się bowiem w XIII wieku, kiedy Japonia była zagrożona mongolską inwazją. W Ghost of Tsushima gracz wciela się w samotnego samuraja, którego rodzinę zamordowali mongolscy najeźdźcy, przez co jego jedynym celem staje się zemsta.

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?