Godzilla vs. Kong – Film nie trafi do kin? Netflix i HBO walczą o produkcję

Niedawno dowiedzieliśmy się, że Wonder Woman 1984 trafi na platformę streamingową HBO Max, ekskluzywnie w Stanach Zjednoczonych. W innych krajach film będzie można obejrzeć w kinach. Czy tak samo będzie z Godzilla vs. Kong? 

Portal The Hollywood Reporter podaje, że Legendary Pictures otrzymało ofertę o wartości 200 milinów dolarów od platformy Netflix za jeden z najbardziej oczekiwanych filmów przyszłego roku, Godzilla vs. Kong. Pamiętać jednak trzeba, że jednym z producentów jest Warner Bros. Studio, które jest częścią WarnerMedia tak samo jak HBO Max. Źródła donoszą też, że WarnerMedia zablokowało ofertę Netflix i sami mają w planach podobną ofertę za film. Tytuł prawdopodobnie trafiłby wtedy na HBO Max, tak samo jak Wonder Woman 1984.

Godzilla vs. Kong - Film nie trafi do kin? Netflix i HBO walczą o produkcję

Fot. materiały prasowe

Zobacz również: Netflix na grudzień 2020! Lista nowych filmów i seriali!

Oficjalnie film trafić ma do kin 21 maja 2021 roku. Godzilla vs. Kong będzie czwartą pozycją w MonsterVerse i ukażą nam bitwę między dwoma gigantami. Reżyserem ma być twórca Blair Witch oraz Notatnika śmierci, Adam Wingard. Nad scenariuszem pracują: Patrick McKay i J.D. Payne, Lindsey Beer, Cat Vasko oraz  J. Michael Straczynski pod wodzą Terry’ego Rossio.


Źródło: hollywoodreporter.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?