Gwiazda Blade Runner 2049 w adaptacji kultowego komiksu?

Sylvia Hoeks, którą mogliśmy nie tak dawno podziwiać w nowej odsłonie Blade Runner, może znaleźć się w obsadzie adaptacji znakomitej powieści graficznej Grega Rucki.

I to nie w byle epizodycznej roli. Grająca przeciwnika głównych bohaterów w Blade Runner 2049 Hoeks w produkcji Ridleya Scotta miałaby wcielić się w Tarę Chace, główną bohaterkę komiksów. Za królową i ojczyznę opowiada właśnie o tej członkini MI6, która wskutek zdrady ze strony innej agentki straciła cały swój zespół i została zdekonspirowana. Wskutek tych wydarzeń musi sama ukończyć misję.

Gwiazda Blade Runnera w Queen and Country

Fot. Materiały prasowe

Hoeks kilkakrotnie pokazała już, że potrafi wcielić się w wiele ról – od androida-zabójcy aż po femme fatale. Wydaje się więc, że taka decyzja miałaby sens.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?