Gwiezdne Wojny: Epizod IX – zwiastun już w tym tygodniu?!

Jak w trakcie każdego Super Bowl, 3 lutego również szykuje się masa spotów, na które wielu widzów czeka bardziej niż na samą główną atrakcję. Pojawiły się szanse, że czeka nas również pierwszy materiał promujący tegoroczne Gwiezdne Wojny.

Jeden z dziennikarzy miał otrzymać informację o tym, że Disney zdążył już wykupić czas antenowy na Super Bowl. Poza tym niewiele wiadomo, jako że wytwórnia planuje zaprezentować coś naprawdę mocnego. Możliwe, że nie skończy się tylko na prezentacji Epizodu IX.

Rey Ostatni Jedi Gwiezdne wojny

fot. materiały prasowe

Zobacz również: Nicholas Hoult jako Tolkien na pierwszych zdjęciach!

Gwiezdne Wojny: Epizod IX pojawią się w polskich kinach już 19 grudnia 2019 roku. Reżyserem obrazu jest J.J. Abrams. Z kolei w obsadzie filmu znajdują się m.in.: John Boyega, Daisy Ridley, Adam Driver, Oscar Issacs, Kelly Marie Tran, Mark Hamill, Billy Dee Williams, Keri Russel i Carrie Fisher

Źródło: Games Radar / Ilustracja wprowadzenia – Disney; Lucasfilm

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?