Hellboy po pierwszych testowych pokazach. Nie jest dobrze

Nowy Hellboy już teraz otrzymał testowe pokazy, które mają pomóc twórcom poprawić to, co jest źle w aktualnej wersji, dopóki jest jeszcze na to czas. I jeżeli wierzyć opiniom, do poprawienia jest całkiem sporo.

W zasadzie od razu można powiedzieć, co miało wyjść dobrze. Jak można się było spodziewać, poradził sobie David Harbour w roli tytułowej, który starał się jak mógł najlepiej odegrać swoją postać. Problem w tym, że przeszkadzać mu w tym miały słabe dialogi, historia i czarny charakter – czyli praktycznie wszystkie pozostałe najważniejsze aspekty produkcji. Jak widać zatem, Marshall i spółka będą mieli dużo do skorygowania.

Hellboy

Fot. Materiały prasowe

Zobacz również: Ewan McGregor złoczyńcą w Birds of Prey!

Hellboy to produkcja, która na nowo ukaże historię powstania Hellboy’a. Film nie będzie miał nic wspólnego z poprzednimi odsłonami i odświeży spojrzenie na tę postać, przy której pojawi się również Krwawa Królowa.  Jak dotąd nie opublikowano żadnych materiałów promujących ten projekt.

Reżyserem jest Neil Marshall, a twórcami scenariusza są Andrew Cosby, Christopher Golden i twórca komiksowej postaci, Mike Mignola. W obsadzie znaleźli się: David Harbour, Ian McShane, Penelope Mitchell, Sasha Lane, Daniel Dae Kim i Milla Jovovich.

Źródło: comicbook.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?